Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

IІ квартал 2009 року

Впродовж другого кварталу 2009 року на розгляд до Кіровоградської філії Укртелекому надійшло 96 звернень  громадян стосовно якості телефонного зв'язку 

  Майже на рівні минулого періоду залишились    звернення,  які  надійшли  до філії та її структурних підрозділів з питань встановлення телефонів -  16 звернень.   В більшості випадків зазначені звернення надходили від громадян, що мешкають у  приватному секторі,  де відсутні відповідні технічні можливості.   Для їх позитивного вирішення необхідно виконувати  додаткові роботи по будівництву лінійної  мережі  понад встановлені законодавством  норми.

         Велика увага приділяється зверненням громадян з питань якості роботи телефонного  зв’язку. За вказаний період   надійшло 96 звернень. З питання  проводового мовлення  отримано 7 звернень. Збільшення такої  кількості звернень пов’язано з проведенням реконструкції мережі ЛЕП  в Кіровоградській області.  При реконструкції ЛЕП демонтується мережа проводового мовленя(ПМ) та зменшується кількість радіоточок.  В зв’язку з чим Кіровоградською філією ВАТ "Укртелеком" було запропоновано  Кіровоградській обласній державній адміністрації розробити довгострокову “Обласну програму забезпечення населення області проводовим мовленням”, де було б передбачені кошти на відновлення мереж ПМ після реконструкції ЛЕП та підтримку існуючих мереж в працездатному стані.


Кiровоградська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Кіровоград, 25006, Гоголя 72

Зворотний зв'язок