Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Телефони служби замовлень 0-171, 0-191...0-195

Для отримання послуг міжміського телефонного та факсимільного звя'зку за допомогою телефоніста необхідно зробити замовлення через службу замовлень комутаторної дільниці за номером телефона 0-171. Для отримання послуг міжнародного телефонного та факсимільного звя'зку за допомогою телефоніста необхідно зробити замовлення через службу замовлень комутаторної дільниці за номерами телефонів 0-191,0-192,0-193,0-194,0-195. Для відомчих АТС м. Кіровограда необхідно набрати номер 171.

За допомогою телефоніста можна отримати інформацію щодо користування міжміським та міжнародним телефонним зв'язком, а також додаткові платні послуги, а саме:

  • виклик абонента за одним із п'яти, зазначених у замовленні номерів телефонів;
  • виклик певної особи;
  • довідка про номер телефону в іншому населеному пункті;
  • розмова у призначений абонентом час;
  • розмова з повідомленням на адресу абонента, який викликається, про запрошення для міжміської телефонної розмови на переговорний пункт чи до телефону, зазначеного в замовленні;
  • розмова за абонента (передавання телефонограми);

 

Крім того, за допомогою телефоніста можна отримати розмову з населеними пунктами, які не мають автоматичного міжміського та міжнародного телефонного зв'язку, а також з номерами телефонів в інших населених пунктах, що важко набираються.


Кiровоградська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Кіровоград, 25006, Гоголя 72

Зворотний зв'язок